Kategorie
Jesteśmy na Facebook i Google+

Historia firmy

Firma "PROJEKTPARKIET" istniała na rynku od 2005 roku do 2010 roku pod nazwą Parkieciarz posiadając wiele zadowolonych klientów na terenie woj. opolskiego, śląskiego oraz dolnośląskiego. Poza tym posiadamy również wykonane prace poza granicami naszego kraju między innymi Messe (Monachium) dla firmy BEMBE DE oraz KUCHENLAND Nordhorn. To kolejny ogromny klient dla którego mogliśmy pracować. W naszym województwie podjedliśmy się renowacji parkietów w urzędzie Marszałkowskim oraz wiele innych urzędów jak i domów kultury m. in. Dobrodzień, Ozimek, Strzelce Opolskie nie licząc wielu prywatnych Klientów, którzy są dla nas bardzo ważni a my byśmy mogli spełniać ich oczekiwania by z zadowoleniem polecali Nas po latach swoim znajomym !!!

Referencje

Współpraca z architektami i biurami projektowymi

Dodatkowo współpracujemy z architektami, biurami projektowymi oraz rzeczoznawcami by zapewnić swym klientom światowe trendy na najwyższym poziomie. Na początku roku 2010 nastąpiła zmiana nazwy jak i loga firmy poczym powstał nowo otwarty punkt handlowy na terenie Strzelec Opolskich w woj. opolskim lecz po upływie czteroletniego doświadczenia w handlu materiałami podłogowymi większość naszych klientów pochodziło z Opola oraz okolic więc by wyjść im naprzeciw postanowiliśmy przenieść nasz Salon do miasta wojewódzkiego w którym staramy się pozyskać jeszcze większą rzeszę nowych klientów oraz przyciągnąć do siebie wykonawców z naszej branży parkieciarskiej, by zapewnić im nowoczesne materiały do montażu oraz wykończenia powierzchni drewnianych w atrakcyjnych cenach.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy

Nasza firma należy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy. Na bieżąco poszerzamy nasze kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych. Nasze doświadczenie poparte jest wieloma certyfikatami widniejącymi w naszej firmie. Dariusz Giemza - właściciel firmy, posiada tytuł Mistrza Parkieciarstwa, dzięki temu prowadzne przez nas prace wykonywane są na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie.